R-bud

R-bud to firma budowlana, z Turowoli obok Łęcznej. Oferuje kompleksowe usługi budowlane, takie jak budowa domów pod klucz, budowa domów do stanu surowego zamkniętego, elewacje, docieplenia, usługi murarskie oraz dekarskie, a także sprzedaż materiałów budowlanych. Wieloletnie doświadczenie w branży oraz wykwalifikowana ekipa najlepszych specjalistów to klucz do sukcesu podczas budowy domów jednorodzinnych, budynków przemysłowych i inwentarskich. Z firmą R-bud powstało już setki okolicznych budynków, a firma cieszy się nieposzlakowaną opinią wśród wielu, zadowolonych klientów.

fot. pixabaycom | cc0

R-bud to nie tylko budowa domów, ale również sprzedaż najwyższej jakości materiałów budowlanych: bramy garażowe, chemia budowlana, dachy: blachy trapezowe, blachy dachowe, rynny i akcesoria, materiały izolacyjne, okna dachowe, systemy kominowe, ściany i stropy, bloczki fundamentowe, beton komórkowy, pustaki wieńcowe, pustaki szalunkowe i wiele innych produktów, niezbędnych do budowy domów jednorodzinnych, budynków przemysłowych oraz inwentarskich. Wszystkie oferowane surowce pochodzą od znanych i cenionych w branży producentów. R-bud oferuje również transport materiałów budowlanych wprost na miejsce budowy.

R-bud to firma budowlana i skład budowlany — w jednym miejscu możesz kupić materiały budowlane oraz omówić budowę domu. R-bud gwarantuje szybkie terminy realizacji, korzystne ceny oraz profesjonalne doradztwo techniczne na każdym etapie inwestycji.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *