Pusmak

Pusmak to sklep internetowy oraz marka znanej i cenionej w branży izolacji natryskowych firmy 4Termo. 4Termo to dystrybutor piany poliuretanowej oraz sprzętu ciężkiego, służącego do wykonywania termoizolacji pianką PUR. Sklep Pusmak, to miejsce, gdzie kupić można: maszyny do natrysku pianki PUR, agregaty natryskowe, węże, pistolety do piany, pompy transferowe, sprężarki i osuszacze ziębnicze, sprzęt BHP, kombinezony ochronne, a także płyny eksploatacyjne i wszelkie niezbędne akcesoria.

Wieloletnie doświadczenie w branży izolacji natryskowych, pozwala dostarczać wyselekcjonowane produkty najwyższej jakości dla inwestorów, chcących rozpocząć swoją przygodę z izolacjami pianą PUR. To od jakości maszyny w dużej mierze zależy jakość produktu końcowego, za który odpowiada firma, wykonująca inwestycje. Warto więc zadbać o odpowiednie sprzęty, które sprawią, że wykonana izolacja zachowa doskonałe właściwości poliuretanu. Piana PUR szturmem wdarła się na polski rynek, wypierając tradycyjne metody izolacji wełną lub styropianem. Coraz więcej firm budowlanych, planuje poszerzenie swoich usług o izolacje metodą natrysku. Sklep Pusmak poza maszynami do natrysku oferuje także sprzedaż sysmetów natryskowych, piany otwarto i zamkniętokomórkowej oraz polimoczniki.

Sklep Pusmak to szybka realizacja zamówienia, szeroka oferta produktowa oraz profesjonalne doradztwo techniczne i korzystne ceny. Przede wszystkim to najwyższej jakości maszyny natryskowe, wyróżniające się wydajnością pracy, precyzją oraz funkcjonalnością.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *