Meble Befame

Meble Befame, to najwyższej jakości meble tapicerowane, wyróżniające się niebywałą jakością wykonania i komfortem użytkowania. To meble dla osób ceniących oryginalny design i ciekawą formę. Posiadają tkaniny plamoodporne oraz odporne na ścieranie i sierść zwierząt. Meble Befame idealnie pasują do nowoczesnych wnętrz, pełnych smaku i wyczucia stylu, będąc funkcjonalnymi dekoracjami, wyróżniającymi przestrzeń, w której się znajdują.

Ponad 30 lat tradycji marki Befame

Beskidzkie Fabryki Mebli to firma z ponad 30-letnią tradycją. Fabryki, w których produkowane są meble to ponad 40 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni, usytuowanych u podnóży Beskid. Beskidzkie Fabryki Mebli to przede wszystkim firma o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku. Przez lata swojej działalności produkowała meble najwyższej jakości, solidne i trwałe, zyskując zaufanie klientów w całej Polsce. W pewnym momencie jednak projektanci doszli do wniosku, że większość mebli na rynku wygląda dosyć podobnie w związku z tym zmotywowani tą myślą rozpoczęli poszukiwania nowego kierunku designu, tworząc markę Meble Befame.

Niepowtarzalny design i najwyższa jakość wykonania – takie są właśnie Meble Befame

Meble Befame to stosunkowo nowa marka, znajdująca się na rynku zaledwie dwa lata. Tak krótki czas wystarczył jednak, by rozkochać w sobie klientów w całym kraju. Projekty Befame skierowane są do świadomych klientów, często indywidualistów. W ofercie mebli Befame można znaleźć intrygujące kompozycje, które są bardzo charakterystyczne i ustalają punkt centralny w każdym wnętrzu oraz takie, które mają proste, harmonijne linie i potrafią wtopić się w przestrzeń, w jakiej się znajdują. Wspólnym punktem wszystkich mebli od marki Befame jest jednak dopracowany w każdym szczególe design: oryginalne przeszycia, marszczenia, czy nietuzinkowe tkaniny. W ofercie Befame możemy znaleźć narożniki Befame, narożniki modułowe, sofy, kanapy, czy fotele oraz łóżka tapicerowane.

Meble Befame


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *