Marco

Marco to skład budowlany ze Szczekarkowa, pod Lubartowem w województwie lubelskim. Już ponad 10 lat świadczy kompleksowe usługi budowlane, ciesząc się nieposzlakowaną opinią klientów. Oferta firmy skierowana jest do osób indywidualnych oraz przedsiębiorstw z całego województwa. Marco oferuje fachową pomoc techniczną na każdym etapie inwestycji oraz szeroką ofertę najwyższej jakości produktów w korzystnych cenach.

fot. pixabaycom | cc0

Skład budowlany Marco to: materiały murowe, bloczki fundamentowe, stropy Teriva, okna, drzwi, parapety, dachy, więźba dachowa, blachodachówki, rynny, elewacje i materiały dociepleniowe, chemia budowlana, systemy kominowe, bramy garażowe, kostka brukowa oraz usługi koparko — ładowarką. Wszystkie produkty pochodzą od znanych i cenionych na rynku budowlanym producentów. Z pomocą firmy Marco powstało wiele okolicznych budynków jednorodzinnych, przemysłowych i inwentarskich.
Marco oferuje również transport materiałów budowlanych do klientów z Lubartowa, Parczewa, Łęcznej oraz Lublina. Z firmą Marco zbudujesz dom w korzystnej cenie z użyciem wysokiej jakości surowców, mogąc liczyć na profesjonalne doradztwo w każdym momencie budowy.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *