Lewtak

Lewtak to producent betonu i prefabrykatów betonowych z Lubartowa, pod Lublinem. Tradycja firmy sięga 1986 roku. Od tej pory nieprzerwanie dostarczamy klientom z lokalnego rynku, najwyższej jakości materiały budowlane. Własny park maszynowy oraz wieloletnie doświadczenie, sprawiają, że klienci dostają sprawdzone surowce, o najwyższych parametrach. Na przestrzeni lat, marka Lewtak stała się liderem, oferując produkty najwyższej jakości, co potwierdzają otrzymane Certyfikaty Zakładowej Kontroli Produkcji wydanej przez Budowlany Instytut Techniczno-Badawczy Praga. Lewtak to profesjonalne doradztwo techniczne na każdym etapie inwestycji oraz atrakcyjne ceny i terminowość.

ZWB Lewtak to szeroka oferta materiałów budowlanych: bloki betonowe, bloczki fundamentowe, bloczki keramzytobetonowe, pustaki wieńcowe, szalunkowe i ceramiczne, stropy Teriva, nadproża żelbetowe, systemy kominowe, obudowy kominów, ceramika kominowa oraz aglomarmur, będący świetną alternatywą dla tradycyjnego marmuru, a także beton towarowy i beton ogrodowy. Beton towarowy ZWB Lewtak to najwyższa jakość i doskonałe parametry. Jest to produkt wyróżniający się o wiele lepszymi właściwościami niż beton wyrabiany na miejscu budowy. Beton ogrodowy to z kolei produkt, który zapewni ciekawą aranżację ogrodowej przestrzeni w korzystnej cenie. Betonowe donice ogrodowe, to produkty trwałe i odporne na działanie negatywnych czynników zewnętrznych. W dodatku idealnie komponują się z zielenią otoczenia.

Beton Lublin Lubartów Łęczna

ZBW Lewtak to gwarancja najwyższej jakości. Skład zapewnia również transport materiałów budowlanych wprost na miejsce budowy w korzystnej cenie. Z pomocą firmy Lewtak, powstało już setki okolicznych domów jednorodzinnych, budynków przemysłowych oraz inwentarskich.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *